Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A halálos kitérő 3 kannibálról...

A halálos kitérő 3 kannibálról szól akik gyilkolásznak? Most láttam 1-2 videót róla, és nekem ez jött le, esetleg valaki mesélne részletesebben róla?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 és 4-5 része is.Szerintem hülyeség,talán az első volt nézhető,de ha te szereted az eszetlen vérfürdőt,a darabolást,a véres testrészek röpködését,akkor neked ajánlott.
2016. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez egy eléggé értelmezhetetlen kérdés. Nem igaz, hogy nem lehet normálisan fogalmazni.


A Halálos kitérő mindegyik része kannibálokról szól, mert azok a degenerált trollok gyilkolásznak mind az 5 részben.

2016. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, oké nem gondolkodtam túl sokat a kérdésen xd

Ugyanazt gondoltam amit te írtál csak én más formában szerettem volna megfogalmazni:DD

De lényegében ugyanaz a kettő

2016. nov. 6. 13:40
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint amit én írtam és amit te írtál...
2016. nov. 6. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
xD Oké. :)
2016. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Liki István ***** válasza:
100%
Az 1. rész elején bemutatott újságcikkekben van a lényeg! Egy vérfertőző család leszármazottai ezek az elfajzott trollok! Gyakorlatilag ez a történet alapja!
2016. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi szépen:D
2016. nov. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!