Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Al Pacino középszerű színész?

Al Pacino középszerű színész?

Figyelt kérdés
Gondolom nincs Dicaprio szinten de azért egy Chris Evans-t csak hoz.

2016. nov. 6. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Al Pacino jobb színész mint Dicaprio, hiszen sokkal több filmje van, és öreg róka a szakmájában. A díjait is figyelembe véve, több díjat söpört be. Mondom ezt úgy, hogy Leo-t is kezdem tehetségesnek tartani.

Al egy igai színészegyéniség..

2016. nov. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felsőkategóriásnak tartom inkább,a kora miatt főleg,sokmindent letett az asztalra,nagyon jó filmjei vannak,kicsit talán elvontabb,nem az a célközönsége,mint a tipikus Hollywoodi filmeknek,kedvencem a Dr.Halál tőle.De hogy Chris Evans kicsoda,életemben nem hallottam.Tom Hardy is menőbb,pedig felkapott csak mostanában,a Mad Max és a Visszatérő után lett.
2016. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HalkHogen ***** válasza:
84%
Chris Evans... Viccelsz, jóbarát? Majd ha nem paprikajancsinak öltözve ugrál a greenbox előtt, és süt el humoros tőmondatokat, visszatérhetünk a dologra. Addig csak jelenthet még John Travoltának is, nemhogy Pacinónak.
2016. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a kérdező trollkodik, de ha nem, akkor mesébe illően ostoba.
2016. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem hinném, hogy a kérdező ostoba, inkább kíváncsi és legfeljebb tudatlan.

Al Pacino igen jó színész.

2016. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem hogy a színészetben Al Pacino egy legenda... Keresztapa filmekkel már bizonyította hogy mennyi jó színész de azután jöttek a jobbnál jobb filmjei utalok itt a A sebhelyesarcúra,Egy asszony illata, Donnie Brasco.. Már persze 76 éves egy tapasztat színész.. Ez az én véleményem persze mindenkinek más.. DiCaprio még csak fele annyi idős de szerintem ő is ugyan olyan jól kezdte és járja a pályáját mint Al Pacino.. Chris Evans meg inkább csak egy marvel karakter.Őt is szeretem de azért mégsem olyan színész mint Leó vagy Al Pacino :)
2016. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább legendás színész,kedvenc filmjeim amiben játszik a keresztapa és sebhelyesarcú
2016. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!