Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aranyélet sorozatos kérdés?

Aranyélet sorozatos kérdés?

Figyelt kérdés

Nem értem,ha 80 milka tartozásuk volt Attiláéknak, és lecsengetnek 8 milkát,a többit elengedték nekik?De miért?Ezek szerint érdemes tartozást felhalmozni?

A másik.Anger Zsoltra alig lehet ráismerni,a haja világosabb,bajusz-szakáll nincs.A Hacktionban sokkal idősebben nézett ki, és jobban is állt neki szerintem a sötétebb haj,bajusz szakáll.Akkor változtatta így meg magát, mikor Dobó Katával összejött??:)


2016. nov. 6. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem értem,ha 80 milka tartozásuk volt Attiláéknak, és lecsengetnek 8 milkát,a többit elengedték nekik?De miért?Ezek szerint érdemes tartozást felhalmozni?"

Az egész sorozat teljesen életszerűtlen volt! Ilyen szituban eleve nem kaptak volna 80 millió hitelt.

2016. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En ugy ertelmeztem,hogy annyi tartozasuk halmozodott fel,nem annyi hitelt vettek fel,es annak a 10% ert,ha lecsengetik,nem kuldik bortonbe,arverezik el a hazukat

..

2016. nov. 6. 20:12
 3/6 A kérdező kommentje:
AngerZs al kapcsolatban valaki?
2016. nov. 6. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Na de a ház nem volt az övék, munkája meg nem volt egyiknek se. 8M-t se kaptak volna. Ebben az esetben szerintem van realitása annak hogy a bank beérte annyival, amennyit adni tudnak.

De ha belegondolsz, az egész helyzet irreális volt. A pasinak folyt be elvileg egy csomó pénze, mégis szinte csórók voltak (nem mentek nyaralni, kutyára nem volt pénz, házuk, autójuk nem volt saját). Mire ment akkor el a pénz? Kizárólag bútorra meg a feleség ruháira?

2016. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom...

Nekem nem volt hiteltartozásom, mivl nem vettem fel hitelt anno, csak minimálisat,azt meg már rég letörlesztettem.rendesen adózom, minden csekket befizetek.

De tényleg irreális, hogy ennyi adósságot felhalmoz, és beérik annak a 10 °-val is...


Ezek szerint jól jár, aki így csinálja..:(

2016. nov. 7. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
lefizettek az embert aki intezte a hitelt nekik, aki meghalt sieleskor. amugy hany evesek vagytok ezzel a logikaval h megeri tartozast felhalmozni? elofirdul h lehet egyezkedni a bankkal de eleg ritka, ha nem fizetsz jon az fmh majd vh, de az sem rogton. esetleg ha atkerul behajto ceghez, ott engedekenyebbek is lehetnek, vagy epp szigorubbak, a tarsasag valogatja, meg az ados helyzete. 2 cegnel volt szerencsem belelatni ebbe de minden eseti egyedi, millio dolgot neznek es egyezkednek, pl adosnak van-e munkahelye, milyen a hattere, miota nem fizet, stb. a sorozatban azert engedtek el ennyit, mert csalassal kaptak hitelt, nekik is nyug lett volna, rendorseg vizsgalatok stb, ezt a 2 lehetoseget adtak nekik. bar ha nezed a sorozatot ez le kellett hogy essen.
2018. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!