Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Érkezés című filmet minden...

Az Érkezés című filmet minden moziban feliratosan vetítik majd?

Figyelt kérdés
Eddig akárhol rákerestem és volt róla bővebb infó, ott feliratosként hirdetik. Lesz ebből akkor szinkronos valamikor moziban?
2016. nov. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Feliratosan. A feliratos verzió alapból ritka szokott lenni, mindenhol szinkront tolják. Így ha nem találsz szinkronosat csak feliratosat, az biztos jele, hogy feliratos lesz.
2016. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nagyon sajnálatos! Pedig szívesen megnéztem volna! De moziba nem olvasni jár az emberfia!
2016. nov. 6. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azért nem járok moziba, mert pocsék a szinkron.

Igaz én nem ember fia vagyok, hanem a sátáné.

2016. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudok angolul. Így nekem a szinkron az ideális. A feliratot azért nem szeretem, mert elvonja a figyelmemet a filmről. Nem tudok párhuzamosan figyelni a film eseményeire és olvasni is a szöveget! Ennek én nem látom értelmét! Biztos van, akinek ez megfelel, de nekem nem.
2016. nov. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!