Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking Deadben ennek lesz...

A Walking Deadben ennek lesz jelentősége?

Figyelt kérdés

Mikor Rick Atlantában volt, akkor látott egy helikoptert.

Majd a 2.évad végén a helikopter megint feltűnt, a roamer/kóborlók meglátták, elindultak az irányába és így bukkantak a farmra.

Mintha a helikopteresek terelni akarták volna őket.

Azért is kérdezem, mert csak néhány napja kezdtem el nézni, annak hatására, hogy nagy volt a felhajtás a 7. évad miatt. Illetve rákerestem a twd wikia oldalon Neganra és ott láttam, hogy a képregényben vannak olyanok, akik SPOILER roamer/kóborló bőrt raknak magukra vagymi és ők is Rickék ellenségei lesznek.



2016. nov. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hirtelen nem emlékszem arra, hogy ilyen lett volna a 2. évadban, de biztosan, ha kérdezed. De ha volt ilyen, akkor szerintem nem direkt csinálták (vagy ki tudja), de amikor ilyen kérdéseket olvasok, kedvem támad újra megnézni elölről, hogy hátha észreveszek ilyen dolgokat benne. :D

Amúgy ez nem számít spoilernek, amit írtál, mert a filmet rendezhetik máshogy is. Persze én szeretem a spoilereket, mert csak meghozzák a kedvemet, hogy tovább nézzem a sorozatot. :)

2016. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 2. évad utolsó részében volt ez az intró előtt. Megjelent a helikopter megint Atlantában, az élőholtak felnéztek rá és csapatostul elindultak.
2016. nov. 6. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm most,hogy mondod tényleg volt ilyen.Ű

De ha van is jelentősége eddig még nem derült ki :)

2016. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne de lehet a 3. évad elején lesz megint egy helikopter bizonyos körülmények között.Nem tudom hogy ugyanaz e de ki tudja?
2016. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen azt már láttam, hogy lezuhant.

De akkor ezek szerint olyan értelemben -még- nincs jelentősége, hogy mentek utána az élőholtak.

Köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 7. 17:30
 6/6 pekmartin válasza:
lezuhanot oszt ment a governor :D elég rendes ellenfél volt, no meg perverz is
2016. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!