Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a film, ami egy őrült...

Mi ez a film, ami egy őrült és brutális és vicces ámokfutása egy kislánynak és egy öregebb embernek? (Nem túl régi film)

Figyelt kérdés

Annyira bosszant hogy nem jut eszembe semmi róla, ami alapján megtalálhatnám.


2010-2014 körüli lehet a film kb. Szatíra-vígjáték-brutális-drámai típusú. Egy középkorú férfi begolyózik az emberek felszínességén, sekélyességén és mészárlásba kezd. Megöli valóságshow-k szereplőit, a mozikban mozizás közben telefonozó embereket, hangosan ostobaságokon gyűlölködő embereket, gyűlölködő televíziós műsorvezetőket és a legvégén még az amerikai megasztár zsűrijét is lemészárolják.


A férfihoz kb a film harmadánál egy kamasz lány is csatlakozik. Nincs köztük semmi romantika, inkább ilyen apa-lány kapcsolat és a végén együtt halnak meg. Annyira vicces, szatírikus film. Vagy párszor láttam, meg talán valami videókritikát is néztem róla magyarul, de nem tudom megtalálni semmi alapján, mert a címe nem jut eszembe, a színészei pedig nem olyan híresek.


Ennyi alapján ki tudja?


2016. nov. 7. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
God Bless America (2011)
2016. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már jön le
2016. nov. 8. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!