Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy horror filmet, ki...

Reka1021 kérdése:

Keresek egy horror filmet, ki ismeri?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már évek óta próbálok ráakadni egy filmre, eddig mind hiába, remélem itt segíteni tud nekem valaki... Egy házról szól a film meg ha jól emlékszem egy csapat fiatalról... A lényeg az volt, hogy bementek a házba és soha többet nem hagyhatták el, mert a ház folyton változott... Remélem valaki tudja mi lehet a címe :) a válaszokat előre is köszönöm :)

2016. nov. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A rózsa vére (Rose Red)?
2016. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért ellőtték már pár helyen. Mondj még valamit a filmről (kb. mikor készült, színészek stb.)!
2016. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ennél többre nem emlékszem, de szerintem nem a rózsa vére lesz, mert határozottan emlékszem, nem sorozat volt, hanem 1 film. 4-5 tinédzser volt a főszerepben, tudom nem segítettem :D
2016. nov. 9. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Grave Encounters (2011)?
2016. nov. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ház az erdő mélyén
2016. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

13 ghosts?

[link]

2016. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gőzkazánpiszkáló ***** válasza:
Gonosz halott
2016. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!