Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Már igen régóta keresek egy...

Már igen régóta keresek egy filmet amit lehet ismerek lehet nem. Ez furán hangozhat de van bennem egy érzés és ehhez hasonló filmet szeretnék keresni. Ha tudsz segíteni olvasd végig hogy milyen érzelmekre gondoltam és segíts?

Figyelt kérdés
elsősorban valamilyen misztikus,thriller esetleg akciófilmet keresek de lehet bármi. A hangulat borongós szürke ködös elégikus ennek nem a filmképen kell megjelennie (pl: fekete fehér) hanem az érzelmeknek. Mivel a zenével foglalkozom a filmzenéje is hasonló legyen olyasmi requiem feeling. Lehet akármennyire fiktív de ha tudsz ilysemi filmeket akkor kérlek írd le komiba!

2016. nov. 12. 19:33
 1/5 anonim válasza:
Fargo A nagyfilmet és a sorozatot is tudom ajánlani.
2016. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ilyesmire gondoltam de köszönöm :)
2016. nov. 12. 20:08
 3/5 anonim válasza:
A fekete ruhás nő, 8mm
2016. nov. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A köd (2007).


[link]



Engedj be! (2008).


https://www.youtube.com/watch?v=CMKmK5Q3_R8



Lista ilyen filmekről:


[link]

2016. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia :) nemhiszem hogy ez az a film de a leirtak alapjan ez ugrott be. A film fent van youtubeon a cime az őslakó

[link]

Erdemes megnezni en imadom :) jo szorakozast hozza.;)

2016. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!