Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek (rajzfilmne...

SzJG fann kérdése:

Mi ennek a filmnek (rajzfilmnek? ) a neve?

Figyelt kérdés
Egyszer régebb láttam,olyan 2-4 éve,de már nem nagyon emlékszek rá,de nem tudom,hogy mi a neve. A fő téma a sárkányok. Lehet hogy fil,de lehet,hogy animáció,ez az egy tényleg nem ugrik be. A történet úgy kezdődik,hogy van egy fiú az anyjával,élnek,és egyszercsak a fiú észrevesz magán furcsa dolgokat. Pikkelyesedik,stb. Ekkor az anyja elmondja,hogy az apja a sárkányok királya. (Most jut eszembe,hogy a sárkányok és az emberek háboeuban vannak egymással.Kb ennyi. Ha valaki tudná a nevét sokat sgítene

2016. nov. 13. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem az A tűz gyermeke (2010) véletlenül?

2016. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez:

[link]


google-be:

cartoon dragons war humans son scale

2016. nov. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nemrég kitettem ezt a kérdést, és ezt a választ kaptam (helyesen) :a tűz gyermeke ;)
2016. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Amúgy a tűz gyermeke az. Sokat segítettetek :)
2016. dec. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!