Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan animeket,...

Ismertek olyan animeket, amelyekben van ilyen szereplo?

Figyelt kérdés
Hatterszereplo, de a fohos oldalan all. Lekezelo stilusa van, egyben nagyon magabiztos es sokszor a tobbi karakterrel ellentetben neki van sutnivaloja, emellett rideg termeszete van. Talan a sotet hangulatat akarjak kifejezni azzal, hogy altalaban fekete haju, nem tudom. :D Most hirtelen a Katekyobol ugrik be Hibarisan es a Rurouni Kenshinbol Szano, de szerintem egz ilyen jelenseg egyaltalan nem ritka az animekben.
2016. nov. 13. 05:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, de persze az sem lenne baj, ha olyan animet mondanatok, amiben a foszereplo ilyen, ha letezik. :D
2016. nov. 13. 05:27
 2/7 anonim ***** válasza:
death note, one punch man :))
2016. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Emma555 ***** válasza:

Sakamoto desu ga ez egy nagyon fárasztó anime csak itt a természete a nem érdekel kategória és a háttérbeli szereplőknek van jellem fejlődése a főszereplő végig ugyan olyan!

Egy kis anime jellemzés:

https://www.youtube.com/watch?v=IqSetj0b_mE

2016. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezeket sajnos ismerem es lattam, de koszi. Mas? :)
2016. nov. 13. 14:37
 5/7 anonim válasza:
Attack on Titan (Mikasa ilyen típusú karakter)
2016. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi, azt meg nem lattam :)
2016. nov. 14. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Tokyo Ghoul
2016. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!