Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem rég jelent meg a Valerian...

Nem rég jelent meg a Valerian and the city of the thousand planets avagy a Valerian és az ezer bolygó városának teasere. Nagyon megtetszett, és tudom hogy egy francia képregény adaptáció. Hol találhatom meg a képregényt?

Figyelt kérdés
Nem rég jelent meg a Valerian and the city of the thousand planets avagy a Valerian és az ezer bolygó városának teasere. Nagyon megtetszett, és tudom hogy egy francia képregény adaptáció, de nem tudom hol találhatnám meg magyarul vagy angolul a képregényt akár "igaziban" akár digitálisan. Hol találhatom meg?

#űr #képregény #sci-fi #trailer #science fiction #Valerian #teaser #Laureline #Ezer bolygó városa #fixtion
2016. nov. 13. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarul sehol.

Egyébként ez nem egy darab képregény, hanem egy egész sorozat, Valérian et Laureline, ami először 1967-ben jelent meg és az utolsó része 2010-ben. Kötetbe gyűjtve 21 kötetet tesznek ki. Ezeket a történetek fordították le angolra:


[link]


Keress rájuk a címük szerint!

2016. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. nov. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!