Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dr. Hannibal Lecter és Will...

Lorie.katyja kérdése:

Dr. Hannibal Lecter és Will kapcsolata több mint barátság?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az első évadot a sorozatban, és tudom, hogy korai a kérdésem hisz még 2 évad hátra van amiben még lehetnek utalások amik segíthetnek eldönteni az igazat. De már az elejétől voltak kétségeim a kapcsolatukban főleg Dr. Lecter részéről. De nem rég láttam egy videó részletet amiben Hannibal pszihiátere (Gillian Anderson) említí,hogy "You are obsessed with Will Graham. Ez szerintem elég konkrét kijelentés volt, de a reakciót nem tudom, mert mondom még a sorozat elején tartok. De a pinteresten a minap láttam egy képet ami Will-t ábrázolta és az idézet az volt a képen, hogy "Hannibal... is in love with me?"

És itt jutottam el arra a pontra, hogy teljes bizonytalanságban vagyok a kapcsolatukat nézve, mert igaz vannak ilyen utalások a sorozatban, de tudtommal semmi konkrét... Ez akkor mögöttes tartalom, vagy csak túlkapom az ügyet?:) Köszönöm előre is a sorozat fanok válaszát.



2016. nov. 13. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapod túl...;) De nézd végig először, a kapcsolatuk nagyon bonyolult, nehéz meghatározni, és nem is feltétlenül muszáj.
2016. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vanitas válasza:
100%

Ezt inkább úgy írnám le,hogy kötelék van köztük, olyasvalami ami mással nem lehet...Ezt egyszer meg is beszélik amikor a La Primavera előtt ülnek.Mint amikor valami meg van írva a nagy könyvben és lehetetlen attól elszakadnod.Egyébként az utolsó részekben már kezd erre terelődni a dolog.

És még úgy is fogalmazhatnék,hogy ők egymás végzetei, nem is tudom, egymás feladata amit ,ha elvégeznek ,már nincs értelme az életüknek. Pl hasonlóan,csak sokkal brutálisabban,mint a nyomorultakban Jean Valjean és Javer kapcsolata.Miután elvégezte Javer a feladatát (azt hiszem Jean Valjean meghalt,de már régen láttam) öngyilkos lesz. (Amit nem értettem viszont,hogy miért akarta felnyitni Will fejét Hannibal és,hogy utána Will meg se haragudott meg,ugyan úgy bement hozzáá a börtönbe meg segített neki...ez számomra ilyen wtf...) De ezt leszámítva tartom a véleményem ahhoz,hogy valamik a küldetés a lelkitárs és a kötelék között..

2020. máj. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!