Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az élet csajos oldala -...

Az élet csajos oldala - érdemes elkezdeni nézni? 30-as korosztálynak szórakoztató? Nézitek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a 30-as korosztály alatt azt érted-e, hogy ők már idősek a poénokhoz, vagy azt, hogy még túl fiatalok hozzá. Mindenesetre az 50. évét betöltött édeasanyám nagy rajongója. Én 30-as éveim közepén járó férfi vagyok. Nem nézem, de láttam már belőle jeleneteket és humorosnak találtam őket.
2016. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy értettem, hogy én 32 éves vagyok, és ez a sorozat ezt a korosztályt célozza-e meg, vagy inkább a tiniket?

2016. nov. 14. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a harmincasokat. A tinik szerintem pont, hogy túl fiatalok hozzá.
2016. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én 18 évesen is szeretem. Bár úgy direktbe nem nézem, csak ha sikerül TV-be elkapni, de mindig jókat nevetek rajta.
2016. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvencem (35N). De simán megértem ha valakinek nem jön be, mert nagyon életszerűtlen - de szerethető - karakterek vannak benne.
2016. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!