Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavar ennyire a...

Csak engem zavar ennyire a Shameless c. sorozatban Debbie elk*rvulása?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a valóságból táplálkozik, mert Debbie is 12-13 éves, és ma már ebben a korban vannak lányok akik ezt az életmódot folytatják. De akkor is, annyira aggasztó hogy a sorozatban nem is tesznek ellene semmit. Még csak nem is orditottak vele mióta ilyen. Most csapta ki a biztosítékot nálam amikor megerőszakoltatta magát egy sráccal, el is mondta a bátyjának de őt se érdekelte különösebben. Már maga a színész is annyira irritálóvá vált számomra egy ideje. Már fontolóra vettem, hogy ha tovább is ennyire fusztrálni fog ez a karakter akkor nem nézem tovább a sorozatot.
2016. nov. 17. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még a hatodik évad előtt befejeztem az angol verzió 11 évadát. Ott Debbie végig normális és gondoskodó gyerek volt, mert miután Fiona lelépett ő évekig gondozta a kicsiket.


Zavaró, hogy ennyi túlzást rátettek a karakterére (eleve az egész sorozat jobban az amcsi életbe van ültetve) és mennyire elüt az eredetitől, és még az is az átlaghoz képest provokatív. De ha belegondolsz, nem véletlen hogy egy sok évados sorozatot futtatnak a tizenéves kismamákról is az MTV-n, ezek szerint nem veri ki annyira a biztosítékot az embereknek.

2016. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ne nézd tovább. Van más jó sorozat.
2016. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kohy válasza:
Engem kifejezetten irritál a csaj. Az ahogy minden áron fel akar nőni... ritka taszító számomra az egész karakter
2018. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, abban az időben engem is eléggé irritált. Az első 3 évadban még olyan aranyos volt, utána meg elment elég rossz irányba, és senki nem húzta vissza onnan sajna, pedig én is ebbe reménykedtem, hogy majd valaki helyre teszi, és újra a régi lesz, meg, hogy ez csak egy átmeneti dolog nála, hogy "menő" csaj akar lenni, aztán rájön, hogy az nem olyan jó dolog, de sajna megmaradt ilyennek utána már. Pár évad óta nekem már tűrhető, most már nem idegesít különösebben, inkább semleges karakter lett számomra, se nem szeretem, se nem utálom.
2021. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!