Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sinister vagy a Fekete...

A Sinister vagy a Fekete ruhás nő az ijesztőbb film?

Figyelt kérdés
Úgy tudom mind a kettő 2012-ben jött ki. Ez azért lényeges, hogy képben legyetek mikori filmekről van szó, hátha van régebbi film is ilyen címekkel.
2016. nov. 17. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a "jump scare"-faktorra gondolsz, akkor egyik se nagy szám.

A Sinister-ben gyakorlatilag egy olyan jelenet van, amin meg lehet ijedni és az is egy olcsó bazári effekt.

A Fekete ruhás nő hangulatos, szórakoztató film, de igazából félni nem fogsz rajta.

2016. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor melyik az a film, amin félni fogok?
2016. nov. 17. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A kör pl eléggé ott van a szeren.
2016. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Had mondjak valamit. Mindenki mástól fél. Valaki a pókoktól retteg, valaki a kígyóktól, valaki pedig a bohócoktól. De lehet, hogy amitől az egyik fél, az azon a másik csak nevet, vagy éppen elunja magát. Így van ez a filmeknél is. Valakinek ez a film ijesztő, valakinek az. Pl. én már láttam a Kör-t, és egyáltalán nem ijedtem meg tőle. Sajnálom. Viszont a Fekete ruhás nő-t is régebben láttam, és attól már féltem. Most meg fogom nézni megint.
2016. nov. 17. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!