Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Apukám még egyetlen Star Wars...

Apukám még egyetlen Star Wars részt sem látott és azt mondta megnézi velem az egészet, szerintetek milyen sorendben mutasam meg neki?

Figyelt kérdés

4-5-6-1-2-3-7


Vagy


1-2-3-4-5-6-7



2016. nov. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


kérdezd meg pt, hogy szeretné. Megjelenési sorrendben, vagy kronológiailag. Döntsön ő.

2016. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

én igy mutatnám mindenkinek

4-5-6-7

"na és az 1-2-3"-at nézd meg egyedül ha érdekel :') "

2016. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megjelenési sorrend szerint úgy sokkal érdekesebb lesz :)
2016. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is megjelenési sorrendben lenne jobb. A 7-est nagyon hagyd a végére szerintem, nehogy elvegye a kedvét az egész sorozattól.:)
2016. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha olyan jó a memóriája, hogy a 3. után is emlékezne a 4.-ben látottakra, akkor egyértelműen 4-5-6-1-2-3-7 a sorrend, mert mondjuk a 4. rész indít fullra a 0-ról*, illetve akik az 1-2-3. részekkel kezdik, azoknak a 4-5-6. részek nemigen tartogatnak újat...

szóval jó memóriájú néző nézze csak 4-5-6-1-2-3-7 sorrendben :) ez a sorrend tökéletesen bevált a páromnál is, akivel kb egy éve ismertettem meg az egész franchise-t, és ő is így találta legjobban a sorrendet (a 7. részt idén januárban nézte csak, hogy az ne legyen neki előbb a többinél) :)


*azoknak tényleg egy tökéletesen a 0-ról induló film a 4. rész, akik azt nézik először :) az már egy másik kérdés, hogy akik az előzménytrilógiával (1-2-3.) kezdenek, azok már persze nagyon is tudhatják már a 4. elejétől az összes eddig megjelentetett rokoni szálat és így nekik nem poén az "I am your father"... no meg az 1. elején röpköd pár jedinév is, Obi párszor emlegeti a mesterének Yoda nevét, meg tesznek pár más jövőt előrevetítő jóslatot (vagy épp olyan tettet, ami meghatározza a jövőt) az előzménytrilógiában, na ezeket is jobb akkor látni és hallani, miután az "old trilogy" (4-5-6.) már ismert...

2016. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!