Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud ajánlani egy ilyen...

Valaki tud ajánlani egy ilyen jellegű romantikus filmet? (saját történetemhez hasonló)

Figyelt kérdés

Akit nem érdekel a történetem, az görgessen át a hosszú rész fölött, de gondolom van akit érdekel.


Szóval nagy vonalakban a sztori:


Nos a héten történt, hogy találkoztam egy nagyon szép lánnyal, aki külföldi, és csak egy hetet töltött Budapesten, 2x találkoztunk összesen, de tényleg olyan volt az egész, mintha egy filmben lennénk. A egy szórakozóhelyen találkoztunk először, és szó nélkül egymáshoz mentünk és elkezdtünk táncolni, és lényegében megnyílt előttünk a tömeg, és ahogy táncoltunk körbe álltak minket ismeretlen emberek, sosem volt még ilyesmiben részem, és tényleg úgy táncolt, mint amilyet még sohasem tapasztaltam, kb. aznap este eldöntöttem, hogy ő egy tökéletes nő. Beszélgettünk sokat, együtt töltöttük az estét. 2 nappal később megint találkoztunk, és sajnos péntek reggel haza kellett repülnie, és sajnos nem tudom a vezetéknevét, neki megvan az enyém, de nem jelölt be facebookon,(ő kérte először, hogy írjam le neki a nevem, meg, hogy beszéljünk még, és hogy látogassam meg) sajnos az én telefonom le volt merülve, neki nem volt bekapcsolva roaming, tollat nem tudott adni senki, kb. 20 percet töltöttünk el ezzel a névcserével. Nagyon nehezen váltunk el. Régebben volt egy 3.5 éves párkapcsolatom, amit komolyan gondoltam, ott tartottam, hogy megkérem a lány kezét, és pont akkoriban váltunk el egymástól, de akkor sem éreztem magam ennyire kellemetlenül. Azóta rengeteg lánnyal volt már dolgom, de egyik sem hagyott bennem ilyen mély nyomot.


Tehát egy ehhez hasonló filmet keresek, hátha az segít túltenni magamat rajta.


Előre is köszönöm!



2016. nov. 19. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! megjegyzésként, ez gyönyörű történet :) válaszként: I Origins (a szem tükrében) ez ugrott be először, noha a keresés rész nem olyan hosszú,bizonyos értelemben a film utolsó percéig tart, csodás film! még gondolkodom, de ezzel a filmmel nem veszíthetsz:)
2016. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! előző vagyok, a "like crazy" azaz őrülten hiányzol, pnt egy leárt vízumú csajról és egy fiúról szól.
2017. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :)
2017. jan. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!