Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplókban Tyler nem...

A vámpírnaplókban Tyler nem hibrid volt? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
Nem értem vagy lehet hogy lemaradtam valamiről de én úgy tudtam hogy az új évadban Tyler még hibrid! És nem értem hogy ha hibrid akkor hogy halhatott meg! De magyarázzátok meg kérlek ha valamit rosszul tudok! A válaszokat előre is köszönöm.

2016. nov. 22. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Az 5-ik évadban történt. Taylort megszállta 1 vándor, mikor a vándor meghalt akkor Taylor is, de Bonny mindenkit megmentet.
2016. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta Tyler meghalt és visszahozta Bonnie. Viszont emberként tért vissza, így újra megkellet volna ölnie valakit véletlen vagy direkt hogy beinduljon a vérfarkas cucc.(és ha jól emlékszem nem ölt meg senkit utána)És még így is csak vérfarkas lett volna. Szóval Tyler már nem volt hibrid, így könnyen megölte őt Damon.
2016. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😀😀
2016. nov. 25. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
De igen! Tyler megolte Liv-et Alaricék eskuvojén. A lány haldoklot, Tyler is és Liv mondta neki hogy olje meg mert akkor beindul a vérfarkas átka, szóval Tyler vérfarkas volt
2016. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!