Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mar evek ota keresem ugyhogy...

Mar evek ota keresem ugyhogy biztos regi film. Nem nagyon emlekszem mar de a lenyegre igen. Felismeri valaki?

Figyelt kérdés
Van ket testver 10evesek lehetnek egy kisfiu es egy kislany. Es ugy emlekszem rosszul bantak veluk otthon vagy nemtudom miert de egy kozertbol megszoktek. Es azthiszem az apjuk elkezdte oket kiabalva keresni es a ketkisgyerek a parkoloba benyitott nehany autoba hogy elbujjanak es az egyik nyitva volt. De pont jottek a tulajdonosok es hazavittek oket. Amikor hazaertek akkor vettek eszre oket mert ez egy nagyon nagy auto es elbujtak az ulesek mogott alatt. Kiderult akik hazavittek oket teljesen orultek es nem engedtek el a ket kisgyereket feloltoztettek oket fotoztak otthon bezartak a szekrenybe oket stb. Ennyire emelkszem nagyon remelem hogy valaki felismeri nagyon fontos lenne. Koszonom szepen.

2016. nov. 23. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy idepofátlankodom, de engem is érdekela film.
2016. nov. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ritka jo film tenyleg ahogy megvan oldva meg minden.
2016. nov. 24. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

A Halálos hajszában (2006) van egy hasonló jelenet.


https://www.youtube.com/watch?v=5Xgna3jURmw&t=70m15s

2016. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megvan már melyik film? Engem is érdekelne:D
2016. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahj nem ezaz pedig azt hittem:( De azert koszonom:)
2017. febr. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!