Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a régi mesefilm,...

Melyik az a régi mesefilm, ahol a hercegnőt elrabolják és egy hordóba zárják?

Figyelt kérdés
Szükségem van a segítségetekre. Egy nagyon régi mesét keresek, még annó videótékából kölcsönöztük ki. Nem sokra emlékszem belőle és abba sem vagyok biztos, hogy milyen országból való (de ha tippelnék, talán román, szláv vagy más európai országból származik). A középkorban játszódik, valahogy úgy kezdődik hogy van egy királyság, ahol valamilyen hercegnő születésnapját ünneplik. Egyszer a hercegnő kimegy az apjával, a királlyal a rétre virágot szedni. Miközben a hercegnő szedi a virágot, odajön valami Rumcájsz szerű figura (kicsit cigányos beütéssel, nagy karikafülbevalók, barna bőr, nagy bajusz stb.), zsákot húz a hercegnőre és elrabolja. Utána valahogy átváltoztatja a hercegnőt egy csúnya fekete, rövidhajú lánnyá, és asszem egy hordóban tartja fogva. Ha jól emlékszem még az volt benne, hogy egy kisebb csapat indul el, hogy megtalálja a hercegnőt és visszavigye az apjához. Ez minden, amire emlékszem. Ha valaki tudja hogy melyik rajzfilmről van szó, kérem segítsen nekem! Borzasztóan hálás lennék!
2016. nov. 25. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátok mindörökké – A kis hercegnő meséi (Porwanie w Tiutiurlistanie, 1986).


https://www.youtube.com/watch?v=O25aYwEYwP0


A lengyelek segítettek. :D

[link]

2016. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uramisten, ez az! Nagyon szépen köszönöm! Már több mint 16 éve keresem, nem hittem volna hogy megtalálom! :D
2016. dec. 2. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!