Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondtok olyan BL-t amiben az...

Nevem Panni kérdése:

Mondtok olyan BL-t amiben az egyik fél nehezen, csak valamennyi idő után képes elfogadni, hogy egy vele megegyező neműbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Jöhet film és sorozat. Az égetett angol felirat lenne a legjobb (sajnos a magyar nagyon ritka, inkább csak angol van). Az Addicted-et (Shangyin) láttam már és kedvencem, illetve valamilyen szinten hasonló az A round trip to love is.

2016. nov. 26. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Love stage
2016. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítem: anime sorozat, 12 részes minimum (nem emlékszem pontosan mennyi), viszonylag új anime így magyar felirattal is teljesen jó a grafikája.

A seme azt hiszi , gyerekkori szerelme lány, de miután kiderül és ezt siketul feldolgoznia, elkezd udvarolni neki, de az uke nem akar egy sráccal járni. Szerintem a legjobb bl sorozat :) van benne egy másik pár, de az animeben gyenge utalasokra jutott csak idő.

2016. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ooh, bocsánat. Pontatlan voltam és nem írtam ki, hogy ANIMÉT NEM KÉREK. Ezt csak azért írtam nagybetűvel, hogy feltűnőbb legyen annak, aki például nem olvassa el csak átgörget rajta. Amúgy azt láttam és tényleg nagyon jó. Köszönöm a választ! :)
2016. nov. 26. 23:44
 4/5 anonim válasza:

Két ilyen thai sorozatot tudok mondani neked, én mindkettőt imádtam *-*

Love Sick The Series és Make It Right

2017. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A lovesicket láttam és imádtam, a MIT-ba belekezdek :)
2017. jún. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!