Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek étezik a valóságba...

Szerintetek étezik a valóságban annyira okos ember mint Hannibal Lecter?

Figyelt kérdés
Pl. most konkrétan a sorozatbeli Hannibalra gondolok. Iszonyatos, hogy lehet képes valaki arra hogy ilyen tervet kieszeljen, egyszerűen brutális. Szerintem erre a valóságban nem lenne képes senki, még a világ legokosabb embere se. :D Szerintem ez a sorozat már több mint tökéletes, annyi féle mondanivalója és verziója van ahány ember nézi, nagyon sok szálon fut és minden összefügg mindennel ha figyelmesen nézi az ember. Hannibal pedig maga a Sátán. 2 évadon keresztül alábecsültem és azt vártam mikor kapják el végre a "ro-adékot" de a 2. évad vége felé kezdett összeállni, hogy ő mindent tökéletesen megtervezett, és tényleg valami nem e világi a gondolkodása, nem azért teszi mert pszichopata, gonosz, nem az ölésért teszi. De mégse értem teljesen, hogy miért. Csak hogy más, és lát valamit amit senki más. Akárhogy is gondolkodik, félelmetes hogy mennyire hatásos.
2016. nov. 29. 05:29
 1/9 A kérdező kommentje:
létezik* bocsánat
2016. nov. 29. 05:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez így mind igaz. Lehet nem a kérdésre a válasz, de nekem a kedvenc sorozatom. Nagyon sokáig rajta függtem, még rajzolni/zongorázni i ms elkezdtem miatta (részben). Mads Mikkelsen elképesztően jól játszotta a szerepet és eredeti szinkronnal nekem jobban bejött.

A másik, hogy Lecter nem pszichopata, bár sokan annak tartják.

2016. nov. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem Hannibal az okos hanem az írók, ennyire egyszerű :D
2016. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Az író aki kitalálta a karaktert.
2016. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem hinném, hogy bámolatos lenne az, amit kiagyal. A nevetséges jobb szó rá. A valóságban pedig már csak azért is lehetetlen, mert amit csinál, az fizikai képtelenség. A sorozat készítője képtelen volt a realitás talaján maradni.


Azért öl, mert állatnak tekinti az embereket, pontosabban azokat, akik szerinte alacsonyabbrendűek. Azzal, hogy megeszi őket, csak még jobban meg akarja alázni őket. Nem törődik az emberek érzéseivel, eszköznek néz mindenkit. Ha szerinted ez nem gonoszság, akkor nem tudom mi az.

2016. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nevetséges? :D Lehet hogy úgy tűnik hogy azért csinálja mert állatnak néz bizonyos embereket, de akkor simán random embereket is le gyilkolászhatna és megehetne. De az hogy az FBI-nak segít és ott tevékenykedik és létrehozza ezt az egész rendszert, aminek az a vége hogy megöli Jack-et meg szinte majdnem mindenkit, az szerintem nem csak pusztán annyi hogy egyszerűen gyilkolászik. Valami célja volt ezzel. Bár még a 3. évadot nem láttam, most fogom csak elkezdeni.
2016. nov. 29. 14:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Az viszont nekem se tetszett, hogy eddig nyújtották a leleplezést, a valóságban sokkal hamarabb elkapták volna. A vége felé már rossz volt nézni hogy ennyire hülye az FBI is, mikor a bizonyítékok ellenére a józan ész szerint egyértelműen nem lehetett más, csak ő.
2016. nov. 29. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

"akkor simán random embereket is le gyilkolászhatna és megehetne"


Hiszen pontosan ezt csinálja. Rengeteg példa volt rá, hogy csak úgy random megölt embereket. Néhány főzése előtt van is róla bevágás.

Szimplán azért is ölt, hogy Willel szórakozzon, pl. a Hobbsos ügynél is, másolóként, pár fiatal lányt simán kinyírt.

2016. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért csinált mindent hogy ide vezessen. Minden részletét tökéletesen kitervelte az egésznek. Szerintem. Nem Willel meg nem az áldozataival szórakozott, hanem az FBI-al. Azt viszont nem tudom eldönteni hogy Will hol is áll pontosan, de én a 2. évad vége felé már azért szurkoltam hogy Hannibal mellett álljon. És ezzel valahogy talán megértetné Hannibált a soroztat. Én várok egy magyarázatot, hogy miért ilyen Hannibál. Ha csak úgy cél nélkül csinálná, és folyton improvizálna, úgy elég hihetetlennek tűnik, hogy képes erre és nem kapják el.
2016. nov. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!