Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed Mr. Robot...

Mi a véleményed Mr. Robot sorozatról?

Figyelt kérdés
Itthoni meg külföldi vegyes véleményeket olvastam a sorozatról.Azt mondják mennyire rossz sorozat:Mert alap története hackerkedés x rész után nem foglalkoznak vele. Volt olyan váratlan csavar benne, hogy látszott készítők nem tudták mi legyen és bedobták a váratlan csavart benne. Mások pedig istenitik mennyire jó sorozat és azért utálják sokan mert nem értik mondanivalóját. Az a kérdésem lenne. Mi a véleményed a sorozatról? Érdemes megnézni?

2016. dec. 1. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a hackerkedésről szólt, és nem is az volt a célja. A készítők elmondták hogy hosszú ívet ír le a történet, aminek az első évad a bevezetője, mert valahol el kell kezdeni. Így az alapszituáció hogy Elliot hacker volt, és a többi amit csinált. Az első évad egy hosszú, több órás intro, és ha láttad a második évadot akkor a történet nem a hackerkedéssel folytatódik.


Ez pont olyan tévképzetre adó dolog, mint ahogy Ned Starkkal reklámozták a Trónok harca első évadát (plakát), ahogy a vastrónon ül. Nos, az világosan kiderült hogy nemcsak a trónig nem jut el, hanem az elsők között ölik meg, és mégis ment tovább a történet.

2016. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ami az első évadban volt az tetszett, nekem elég lett volna egy 1évados sorozatnak, a 2. évadot elkezdtem de nem is jutottam messzire, nem is érdekel

érdemes az első évadot mindenképpen aztán kezdd el a másodikat hátha neked tetszik

2016. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első évad nekem is tetszett. A másodikat elkezdtem, de nem néztem végig.
2016. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!