Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kpop, Scarlet heart ryeo/Moon...

AceLoveYou kérdése:

Kpop, Scarlet heart ryeo/Moon lovers sorozat szereplők? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt szeretnem megkérdezni, hogy aki látta vagy nézi a sorozatot elgondolkozott-e azon, hogy mennyi idősek lehetnek a szereplők az elején és, hogy mennyi idő telt el a befejezésig? Azt megtudtam hogy Soo 16 éves volt a történet elején Korjoban. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. dec. 3. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy 20 körül, mert van amikor átugrik 1 évet(asszem amikor Soo elmegy ruhát mosni és a lába is megsérül), meg van asszem amikor 3 évet is ugrik(40%, nem vagyok benne biztos)
2016. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én a végére olyan 23-24 re tippeltem és olyan 6-8 év eltelését számolgattam. :)
2016. dec. 20. 19:32
 3/8 anonim válasza:
Én is úgy tudom, h 16 év körül volt, mikor "felébredt". Mondjuk azt nem tudjuk, h mennyi idő telt el aközött, h megérkezett és lefokozták, majd udvarhölgyként élt, de nem lehet több pár hónapnál. Utána ugrottak 1 évet (mosásos jelenet, a kínzás után), majd 3 évet (a trónörökös uralkodása), és ha jól emlékszek 2 évet, mikor az a gonosz lett az uralkodó (nem tudom már a nevét, bocsi XD de haragszok rá, mert megölte Eunt :/ ). Majd körülbelül 1 év, miután hozzáment feleségül a másik herceghez - ugye született egy lánya, de szerintem az a szerelmének a gyereke, nem pedig a férjéé.... Én is így 8 évet számoltam körülbelül. Azért jól lehúzott ott közel 10 évet XD
2016. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Hát, amúgy nagyon eseménydús volt, egy olyan rész se volt amit untam volna. Nem vagyok oda a történelmi kosztümös filmekért, de ez kifejezetten tetszett, mert szerintem nem volt az a hagyományos történelmi film, ahol no csók és no szerelem, amit csak magukban gondolnak, hanem itt tényleg megmutatták :)
2016. dec. 24. 13:06
 5/8 anonim válasza:
Ugye 16 éves volt amikor felébredt, és időközben többen is uralkodtak, majd azthiszem a 15. Rész körül ugrottak még 2-3 évet. Engem ez a sorozat kissé tönkretett, ez volt az első k-dramam, és nagyon nagyon szerettem de még szerintem soha nem sirtam ennyit, és nagyon remélem hogy tényleg lesz második évad:) imádtam
2016. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez a sokadik drámám volt, de nagyon régen éltem ennyire magamat egy drámába a top 3-ban ott van az biztos!!
2017. jan. 1. 20:49
 7/8 anonim válasza:
Juuuj de jóó... Végre valakik akik elmélkednek ilyeneken. Én is gondolkodtam már ezen. Én is kb. ennyire tippeltem. Annyira szomorú volt a vége, de mégis gyönyörű. Remélem lesz 2. évad!!! Mondjuk a sorozat kínai változatának lett 2. évadja, szóval nem reménytelen a dolog. Viszont nekem is lenne egy kérdésem... Tudtok ehez hasonló doramat? Annyira jó volt és úgy hiányzik, hogy gondoltam keresek egy hasonlót, de valahogy nem találtam még.
2017. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát 2.évad biztos jó lenne, de közben félek is, hogy elrontaná és teljesen más lenne a feelingje az egésznek. Hát hasonló sorozatot nem igazán tudok, mivel nem nagyon jöttek be a történelmi/kosztümös sorozatok, de ha esetleg nem láttad, akkor a Gu family book-ot tudnám ajánlani :))
2017. jan. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!