Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nyerne egy harcban? Superma...

Ki nyerne egy harcban? Superman legerősebb verzió vagy dragon ball ból zeno-sama?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1: Superman lényegében sebezhetetlen a mi Univerzumunkban.(Kivéve Kryptonit és másik Kriptoni lény által)


2: Superman nem fárad.


Superman legerősebb verzióját nézve tényleg szinte elpusztíthatatlan itt a mi világunkban.



Zeno-sama nekem már nagyon ilyen túlgondolt dolog. Az egész Dragon Ball Super kezd elszállni már az erőkkel.


Én azt mondom a Dragon Ball az a Cell es részeknél járt a legmagasabb szinten. Ott kellett volna kb megállni az erőkben. Ott voltak a legjobb harcok stb.



Egyébként ha nem a legerősebb Supermant nézzük( Ami szintén kicsit elszállt már képzeletben).

Hanem veszünk egy átlagosat, akár az Acélember vagy a Batman VS Superman vagy Igazság Ligája filmet, az körülbelül olyan 30 milliós harci erővel rendelkezhet.


Tehát a Cell Games-et megnyerné szerintem.De ha nem is nyerné meg, kikapni sem kapna ki( a kifáradás, és a sebesülés hiánya miatt).


Sokan mondják hogy pl egy Final Flash vagy Genki Dama meg tudná sebezni,csak hogy ő túl gyors ahhoz hogy elé álljon egy olyannak.

2016. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. De zeno sama pár résszel ezelőtt kitörölt egy egész univerzumot különösebb erölködés nelkül. Mindennel. A nappal együtt...
2016. dec. 5. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:

De ennek így nincs értelme mert akkor holnap meg jön egy olyan karakter aki meg egyszerre 10 univerzumot töröl ki :)


Hogyha harcosok összehasonlításáról van szó, akkor legyen kézzel fogható fizikailag megmagyarázott ereje és tulajdonságai.


Annak semmi értelme hogy most valaki egy csettintésre kitöröl univerzumokat.


Ez olyan mintha játszana két csapat egy focimeccset és az egyik csapat ha gólt lő, akkor az 50 gólnak számít. :)


Ennek így mi értelme lenne akkor :)


Hasonlítsd össze Supermant Gokuval Vegitával akárkivel akivel tudna egy jót harcolni. Ne olyannal aki harc helyett univerzumokat pusztít el :)

2016. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés. Egyébként Zeno sama galaxisokat puszított el, nem univerzumokat. ÉS mivel Superman másik univerzumból származik, rá nem terjed ki a hatalma.


Egyébként ha pedig elpusztítja azt a galaxist ahol ők vannak akkor ő maga is eltűnne.Tehát paradoxon.


Tehát ahogy előttem is írták sokkal jobb ha a többi normális harcossal hasonlítod össze Supermant.


Egyébként én is olyan 30-40 milliósra tenném az erejét.

2016. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Zeno Sama

Superment 1 másodperc alatt kitörölné a világegyetemből

2016. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az nem harc.. Egyébként sincs hatalmas Superman felett.
2016. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Superman felett nincs hatalma... Igazad van csak minden felett van. Tehát nem érdekel hol él superman, ha kell a bolygólyát pusztítja el. Miért ne lenne harc? Akkor hülye a kérdés hisz zeno Sama nem harcol
2016. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért irta hogy nincs hatalmas felette mert Superman egy másik Világegyetem szülötte. Így egy "itteni fő fő " isten sem lehet rá befolyással. Nyilván a teret felrobbanhatja körülötte,de ez már egy paradoxonhoz vezetne..

A kérdés totál értelmetlen.Supermant hasonlítsa össze egy olyannal aki nem ilyen istenszerű hülyeség hanem egy rendes harcos.

2016. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki mindenki felett ál az mindenki felett áll. Szerintem meg Superman sokkal nagyobb hülyeség. Régen még el is ment de most... Juj
2016. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zeno sama nyerne simán minden erőlködés nélkül kitörölné Univerzumával eggyütt.Bár jobb kérdés lenne Bills vs Superman
2017. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!