Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a megtört...

Mi a véleményetek a megtört szívek c. sorozatról? Vlkinek van infoja mikor lesz vége?

Figyelt kérdés

2016. dec. 6. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, mindig nézem. Csak Hazal eléggé irritáló és az is idegesítő, hogy egyesek állandóan megúsznak mindent és jó szereplők helyett inkább csak gáz emberek jönnek akik gonoszak. Eleinte Harunt nem szerettem, de rájöttem, hogy valójában nem is rossz ember. Ahogy Mahide sem, csak elvakítja a bosszú. Remélem kicsinálja Hazalt :D


Nem tudom mikor lesz vége.

2016. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Törökországban júniusban lesz vége a 3.évadnak (amit nàlunk nemrèg kezdtek vetíteni), és még nem tudni, hogy lesz-e 4.évad.
2017. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A 97. résszel pár hete véget ért. Ez a török részek száma, amit itt a tvben látni azok agyonkaszabolt részletek. Kb 3-4 részből jön ki egy teljes török rész.


SPOILER!!!!!!!!

A végére már Harun meghal, így Dilara és Cihan újra összeházasodnak. Nagyjából ennyi. Ja és a most bejött maffiózó Damir lesz Hazal szerelme, akit Cihan megölet, mert nem tudja elviselni, hogy Hazal és Damir szeretik egymást. Cansut meg elhagyja Deniz, mert teljesen kifordul magából a lány. Ha érdekel nézz utána youtubeon minden része fent van törökül.

2017. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!