Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan filmet,...

Tudnátok mondani olyan filmet, amely tinédzserekről szól?

Figyelt kérdés

Szóval valami olyat ami 15-19 évesekről szól, és valami nagy dráma történik benne, öngyilkosság, reménytelen szerelem stb.

Tehát igazából valami szetelmi dráma kéne.

Ha valakinek ez segítség könxvek között John Green - Alaska nyomában ilyesmi, ha ehhez hasonlitana az jó lenne :)

Előre is köszi ;)



2016. dec. 10. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
If i stay, magyarul Ha maradnék, vagy Egy különc srác feljegyzései, mindkettőben van dráma, az elsőben főleg, a második szerelmi dráma
2016. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kicsit fiatalabbak de leirom

A film cime tizenhárom

2003 as a film.....

2016. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

13 okom volt, igaz ez sorozat

Én pár éve olvastam, már akkor nagyon tetszett, aztán most Selena meg az öngyilkosság miatt fel lett kapva az egész sori, mindenhol ezt hangoztatták, szóval belenéztem én is. Pár nap alatt megnéztem az egész első évadot, imádtam, és nagyon várom már a 2.-at.

2017. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!