Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki az erősebb Songoku vagy...

Ki az erősebb Songoku vagy Saitama?

Figyelt kérdés

Aki jártas az animékben az tudja hogy az anime világában feltehetőleg Songoku és Vegita a legerősebb harcosok,vagyis így épült be a köztudatba és én is így gondolom.

De mi a helyzet Saitama-val? Mióta elkezdtem nézni a "one punch man" című animét ami szerintem nagyon jó,és elgondolkodtam mi lenne ha ezek ketten össze kerülnének.

Szoktam nézni ilyen animált vidókat ahogy harcolnak,de ott is általában döntetlen a vége.Ezek szerint nem egy gyenge karakternek könyvelik el a rajongók Saitamát.

Ha valakinek véleménye van az írjon ide nyugodtan.


2016. dec. 11. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Songoku.
2016. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom
2016. dec. 11. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Külön univerzum, nem lehet összehasonlítani. Goku pedig még a maga univerzumában sem a legerősebb, nemhogy úgy általában az "anime világban".
2016. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értsd jól,tudom hogy nem találkozhatnak egymással.

És most főszereplőkről beszélünk,tudom hogy vannak erősebbek de eddig mindenkit felülmúltak akikkel harcoltak.Vahy ha nem is mind akkor majd fogják

2016. dec. 11. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod fel. Nem az a lényeg abban, hogy nem egy univerzun, hogy nem találkozhatnak, hanem hogy Dragon Ball és a One Punch Man univerzumok szabályrendszerei teljesen mások. Plusz a két sorozat szellemisége alapjaiban más. Az egyik egy többé-kevésbé komoly (vagy legalábbis önmagát komolyan vevő) shounen, a másik egy szatíra.
2016. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mik azok a bizonyos "szabályrendszerek" ami matt nem lehetne őket összehasonlítani.De szerintem már más is eljátszott a gondolattal,úgyhogy írjon olyan.Nem kell ezt halálosan komolyan venned, ezek csak kitalált fiktív karakterek. Inkább mondj te is egyet,vagy bárkit aki szerinted erős,biztos van kedvenced.
2016. dec. 14. 14:01
 7/10 Bajcz Mátyás válasza:
Hát ez nehéz kérdés:D Saitam nagyom erős és gyors is Goku is erős és nagyon gyors:D bár én Saitamat jobban kedvelem....szóval....szerintem döntetlen lenne:)
2017. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dnumiru ***** válasza:
Még Goku elérni "az utolsó" legerősebb csillagharcos szintet akkor már döntetlen szerintem,de így még Saitama erősebb.
2017. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sicman99 válasza:
Az egyértelmű hogy Saitama .
2017. aug. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 google121 válasza:
Dnumiru goku nem fog nagyobb erőt kapni az ui a legutolsó forma
2023. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!