Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kérem valaki leírná Joker és...

Annuka12 kérdése:

Kérem valaki leírná Joker és Harley történetét?

Figyelt kérdés
Sehol se találtam részletesen. Köszi!!

2016. dec. 13. 13:24
 1/7 anonim válasza:
0%
Basszus nézd meg a filmet!
2016. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az eredetire vagy a béna nyálas Suicide Squadosra gondolsz??
2016. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Láttam az Öngyilkos osztagot, de én inkább a régebbire gondoltam. :)
2016. dec. 14. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos tehát az eredeti sztori:

Harleen Quinzell pszchiháter vagy pszcihológus(tuti rosszil írtam le mind a kettőt) sajnos nem tudom pontosan hogy melyik de nem is ez a lényeg nos tehát elkezd dolgozni az Arkham nevű elmegyógyintézetben ahol a páciense nem más mint Joker lesz eleinte nem igazán jönnek ki jól hisz miért is jönne ki jól a páciens az orvosával?? De aztán Joker elkezdi küldözgetni ajándékokat Harleennek de Joker természetesen nem szereti a nőt csak kihasználja hogy megszökhessen a diliházból végül tényleg sikerül elintéznie hogy Harleen beleszeressen és kicsit nagyon meg is bolonduljon aztán Jokernek sikerül kiszöknie de par hét múlva Batman visszaviszi megsebesítve az Arkhamba az elmegyógyinzézetben megtudják hogy Harleen mit érez Joker iránt ezért többé nem ő lesz az orvosa hanem valaki más de Harleen ki akarja szabadítani onnan a szerelmét ezért elmegy egy boltba megveszi a bohóclány ruháját és elmegy Jokerért kiszabadítja és aztán elkezdik a ginosz terveiket Gothamban természetesen Joker nem szereti Harleyt mert Jokernek csak egyetlen érzelme van a Batman iránti gyűlölete Harley sokszor megpróbálja hátha megszereti őt Joker de ő sokszor megveri barátnőjét aki mimdig visszamegy hozzá míg nem egy nap arra gondolt Harley hogy Batman az oka annak hogy Joker nem szereti őt ezért úgy tesz mintha többé nem akarna Jokerrel lenni és találkozik Batmannal akit végül elrabol és kis híján megöl de felhívja Jokert annak reményében hogy ő örülni fog természetesen nem ki is dobja az ablakon Harleyt végül megpróbalja Ő megölni Batmant ami nem jön össze neki Harley mesebesül és bekerül az Arkhamba ahol azt hiszi nem lesz többé együtt Jokerrel de kap tőle egy szál rózsát és megint beleszeret ez az eredeti történet amit én magam írtam le szóval lehet hogy van benne pár hiba de azért remélem nem egyébként a Batman rajzfilmekben ez az egész el van mondva egy részbe méghozzá a The Batman Adventures:Mad Love című részében ami fent van indavideon magyar felirattal ajánlom hogy nézd meg ott megláthatod hogy milyen is eredetileg a kapcsolatuk ha esetleg az én magyarázatim nem lett volna teljes

2016. dec. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy hogy elküldted. Köszönöm szépen! Kellemes ünnepeket és sikerben gazdag boldog Új évet kívánok neked! :)
2016. dec. 28. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen és köszönöm viszont kívánom
2016. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nézd meg, ebben minden bennevan amit az előző írt :D [link]
2017. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!