Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Zöld íjász c. sorozatban...

A Zöld íjász c. sorozatban MIÉRT történt ez meg? SPOILER!

Figyelt kérdés

Miért kellett Olivernek és Felicitynek szakítania???

Miért bontották fel a jegyességüket? Olyan jó pár voltak! Össze fognak jönni még valaha? meg van rá az esély?



2016. dec. 13. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A sorozat kezdetekor én voltam a legnagyobb Olicity rajongó, de sajnos ahogy egyre előrébb haladtunk a történetben, már egyre inkább úgy éreztem, hogy igazából nem kellene együtt lenniük. Legalábbis nem úgy, ahogyan azt megvalósították. Az a baj, hogy a sok romantikus pillanat kettejük között a széria minőségének kárára ment. Mert akárhogyan is nézzük, műfaját tekintve nem egy romantikus dráma.

Azt gondolom, erre időközben a készítők is rájöttek, ezért szedték szét őket. Elég valószínű, hogy a dolog csak átmeneti, és idővel ismét egymás mellett kötnek ki, de azt hiszem igencsak rájuk fér a szünet. Szerintem kimondottan jót tett a sorozatnak.

2016. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!