Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor most, hogy van ez a...

Akkor most, hogy van ez a Viharszigetben?

Figyelt kérdés
Sporiler: Akkor most Teddy tényleg őrült volt, vagy csak elhitették vele?

2016. dec. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Világosan kiderül, hogy az (volt)...
2016. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

A főszereplő bekattant.

Kísérleteztek rajta, hogy meggyógyul-e akkor, ha olyan szituációt játszanak, aminek visszakapja a régi élete egy részét (engedték, hogy nyomozónak higgye magát) és így önmaga fog rájönni arra, amit tett.

Mondták, hogy ezt többször eljátszották vele, de mindig visszaesett, tehát kattant volt.

A filmben volt az utolsó próbálkozás, aminek a végére valószínűleg meggyógyult, de nem bírta elviselni a tetteid, ezért hazudott, így meglékelték a fejét és vége lett a gondjainak.

2016. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted a kérdést, gondol nem érted a zárójelet sem az előző válasznál :D
2016. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a válaszokat.
2016. dec. 14. 19:09
 5/8 anonim válasza:
Igaz nem mai a kérdés, de szerintem tévedtek. Sokaknak az jön le a filmből, hogy tényleg bekattant, és tényleg csak segíteni akartak rajta. Viszont akkor miért írja a nő a főszereplő jegyzetfüzetébe hogy "fuss"? És, mi más okból került volna a szikla barlangjába az a nő, ha tényleg nem el akarták volta őt is paterolni valamint a George nevezetűt miért vitték volna vissza ebbe az elmegyógyintézetbe? A film végén nagy szerepe van az utolsó mondatnak: "Melyik rosszabb? Rossz emberként élni vagy jó emberként meghalni?" ennek épp az a lényege, hogy ő nem akar úgy élni hogy mindenki rossz embernek titulálja, inkább meghal úgy hogy ő tisztában van vele, hogy nem tett semmit (nyilván fordítva is lehet értelmezni). És ráadásul minek fektettek volna ebbe az egészbe ekkora energiát, hogy megmentsenek egy gyilkost? Semmi értelme nem lett volna.
2017. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért, amiért az emberek szeretnek kísérletezni. Ezeknek köszönhetően tudnak gyógymódokat megalkotni.

De amúgy az is lehet, hogy a nő ott sem volt, csak behaluzta.

2017. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jó neked ez a véleményed, de én akkor is úgy vagyok vele, hogy nem ölt meg senkit, becsapták.
2017. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Máskülönben meg biztos hogy nem képzelte oda a nőt, mert a filmben is lehetett látni mikor képzelődik mikor nem.
2017. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!