Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz Feláldozhatók 4?

Szerintetek lesz Feláldozhatók 4?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy lesz, hallottam már pontos premier dátumot is. Viszont semmi konkrétum nincs róla, egy hír se jelenik meg róla.

#feláldozhatók. 4
2016. dec. 14. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én csak remélni tudom! :D Jó lenne.
2016. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha maradt még Stallonéban egy kevés igényesség, akkor a negyedik rész a korábban tervezett 5. Rambo-film lesz. Ott Rambót egy elszabadult szuperkatona ellen tervezték volna bevetni. Ezek alapján én úgy képzelem el a dolgot, hogy kezdésnek ez a szuperkatona megölné mondjuk Trench-et (Schwarzenegger), mire Barney beindulna és elindulna a csapattal, hogy elkapja és megölje. Az akció közben sorban hullanának el a Feláldozhatók, a végén meg Barney összecsapna a katonával. Megölné, de ő is halálos sebet kapna, függöny le, vége főcím.


Az egész egy mocsoknagy Ragadozó-koppintás, de egy rendes, kellően véres akcióorgiával lezárhatnák az egészet.

2016. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már van😁
2023. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!