Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Noodle kérdése:

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Lassan már kb 5-6 éve láttam és csak az elejét mert valami közbejött. Viszont nagyon érdekelne hogy mi a vége.

Az elején az van hogy van 3 kislány és egy még baba fiú és a szüleik nem törődnek velük csak isznak és egy lepukkant házban élnek. Aztán az anyuka egyik ismerőse karácsonykor meghívja őket vendégségben és mindegyik gyerek kap 2-3 ajándékot. Az anyuka kiakad és rombolni kezd (mivel nem akarja tudat alatt elveszíteni a gyerekeit). Végül a gyerekek árvaházba kerülnek. Nem sokkal később mind a 4 gyereket együtt fogadja örökbe egy kedves pár...

És még addig láttam hogy az egyik kislány issza a tejet és véletlen leejti a földre a poharat, ami összetörik. Ezután csönd lesz és a kislány leült a földre és imádkozni kezd hogy ne verjék meg (ahogy azt megszokta).

Nagyon régóta zavar hogy nem tudom mi a film címe. Ha valaki ismeri és leírná a címét azt nagyon megköszönném



2016. dec. 16. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipp:


Gracie választása (2004).


[link]

2016. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez az.Szerintem régebbi film mint 2004.

Azért nagyon köszönöm. :)

2016. dec. 19. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyerekek érdekében (In The Best Interest of the Children, 1992).


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=z9VL_HUy_M4&t=38m28s

2017. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen! Ez az!

Nagyon köszönöm :)

2017. jan. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!