Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Autopsy of Jane Doe c. film...

Autopsy of Jane Doe c. film lényege?

Figyelt kérdés

Most néztem meg, izgalmas, feszült végig, elég para film. Nagyon tetszett, alig vártam, hogy a végén kiderüljön minden és megértsem, mi miért történt, és mi az, amit a szereplők már tudnak maguk között, csak nem mondják ki... De ez számomra nem történt meg. Vagy csak nem értettem meg. :-/


Vagy annyi lenne az egész, hogy ez a lány tényleg boszorkány volt, és bosszút állt másokon, amiért ő is szenvedett? Mint pl. azon a családon is, ahonnan hozták a holttestet. De az még mindig nem magyarázza meg számomra, hogyan keletkeztek a belső sérülései, a bőr alatti tetoválás, stb. Majd a végén pedig ott volt a "boncolatlan, ép" holttest.

Vagy ez is a boszorkányság része? Mindent csak haluztatott a sráccal és az apjával? És ugyanez volt az előző családnál is a házban, azért volt ott is olyan tiszta a lány teste? Valamint ugyanez a sors vár azokra, ahova viszik tovább a végén?



2016. dec. 21. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:

igen boszorkány volt, a sebeit gondolom a sok kínzás okozta de a bőre öngyogyúló volt így a belső szerveit a bőre tartósítototta, mondták is miután felnyitották hogy kezdtek szétfolyni a belső szervek de a bőr sértetlen

a tetoválás-t régen rávarrták mivel az valami szinbólum volt boszorkányok ellen

ugyan ez a sor vár arra is aki újra elkezdi vagdosni mert ő azt érezte mivel életben volt az agya és megbünteti azt az embert aki fájdalmat okoz neki(lásd itt az öreget ugyan úgy kínozta mint őt korábban végtagok eltörése tetoválás átvitele stb.)

de ha megfigyelted a végén mikor vitték az autóval csengetett a lábával,szerintem lesz valami folytatása neki

2017. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is láttam a filmet és tetszett is, ugyan azt gondolom mint az előttem lévő. De sajnos a kedves előző kommentelő óta eltelt durván 6 év és máig nincs folytatása. Szerintem, sajnos, nem is lesz. Pedig nekem is az a sanda gyanúm, hogy folytatásosra tervezték. Talán már nem volt rá keret vagy megfelelő támogatás. Kár érte.
2023. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!