Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? (Idős ember...

Melyik ez a film? (Idős ember mindenkin segít)

Figyelt kérdés
Régen a HBO vetítette, én ott láttam. Öreg ősz szakállas, kicsit télapóra hajazó idős emberke elmegy otthonról mert már úgy érzi ott nem látják szívesen. (vagy valami ilyesmi). Mindenféle emberrel, családdal találkozik ahol kicsit belefolyik az életükbe, x-időt velük tölt, és sikerül jobb irányba terelni az életüket, összebarátkozik velük.. és hagy is mindig nekik valamit miután elmegy ha jól emlékszem. Ez melyik film lehet? Még kisebb koromban láttam

#film #HBO #öreg film #idős ember film #télapó film #meghitt film
2016. dec. 21. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp:


Straight Story - Az igazi történet (1999).


https://www.youtube.com/watch?v=E2gg-bXAiMw

2017. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez! De szimpatikus filmnek tűnik ez is.
2017. jan. 11. 11:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy egy rablásokból élő pár is volt benne, és azt hiszem a nő terhes volt, és le akart állni ezzel az életmóddal a majd születendő gyereke miatt.
2017. jan. 11. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!