Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma lesz az RTL II-n a Marley...

Ma lesz az RTL II-n a Marley meg én című film, ti nézitek?

Figyelt kérdés
Egyik kedvencem, de félek megnézni mert ha csak rá gondolok összeszorul a szívem és egyedül vagyok itthon a kutyámmal. Ti nézitek?

2016. dec. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy nézem.
2016. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1x láttam életemben, de elég is volt, pont azért, mert szomorú a vége, amiért elpusztul Marley. :( Dehogy nézem!
2016. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen,a kedvenc filmem(csak a végét nem szeretem);de amúgy imádom..És szokás szerint sírtam (sőt zokogtam)pedig egy filmen se szoktam sírni,de ez mindig nagyon megérint :(

De talán azért,mert nagyon szeretem a kutyákat(és nagyon szeretnék egyet) csak mamám kutyája "volt az enyém"aki fiatalon meghalt(5éves kutyus volt)és mindig ő jut Marleyról eszembe 😢💕

15/l

2016. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kígyó2005 válasza:
Én néztem 1x öszz de végén én is zokogtam. Bár annyira nem meglepő mert minden filmben egy jelenet ien búcsú vagy halál stb. megbőget. Nézd meg jó film csak vigyél magaddal be kb.10-20 zsebkendőt. A kutyádat meg simizd mert a végén biztos nyüszítene.
2016. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!