Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minecraft film őtlet?

Minecraft film őtlet?

Figyelt kérdés
Szeretnénk csinálni a haverjaimmal minecraft filmet valami ötlet esetleg h miről szóljon?

2016. dec. 28. 02:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ötlet*
2016. dec. 28. 02:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Üdv! Erre csak annyit tudok mondani, hogy ha nem tudsz egy történetet kitalálni, akkor inkább ne is kezdj bele.

Ez olyan mint a videózás... Ha egy videóban nem tudsz miről beszélni, vagy nincs ötleted a videóhoz, akkor inkább ne kezd bele az egészbe.


Én is szeretnék ilyen mc filmeket készíteni, vágói és rendezői tudásom is megvan hozzá (nagyjából), de történetet egyáltalán nem tudok hozzá kitalálni. Így inkább nem csinálom.

2016. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem igen foglalkoztat egy ideje, hogy a fiatalok nem ismerik az illemszabályokat. Például csinálhatnál egy ilyen filmet oktató jelleggel. (Ásítanak az ember képébe, és szinte senki nem teszi a kezét a szája elé, a járműveket esznek, isznak, szemetelnek stb. Te is tudod folytatni a sort, bizonyára - vagy az étkezési illemszabályokat sem ismerik - lehet, hasznos film lenne belőle.
2016. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló válaszát szerintem ne vedd komolyan! Már bocsánat, de manapság az emberek azért nem ismerik az illemet, mert nem érdekli őket. Jómagam egyébként igyekszem kellően illedelmes lenni, de ha a filmed középpontjában az illem van, ne számíts sok jóra! Ahhoz tényleg nagyon komoly erőfeszítések és nagyon jó ösztönök kellenek, hogy egy filmet úgy tudj megcsinálni, hogy élvezhető legyen, szórakoztató és emellett tanítson is bármit. Ha pedig nem élvezhető, se nem szórakoztató, akkor senki nem fogja értékelni.

A kérdezőnek pedig az első válaszhoz hasonlót mondanék. Ha nincs saját történetötleted, ne kezdj bele. Kérhetsz másoktól történetet, de akkor ne gyakorikérdéseken kérj témát, hanem vegyetek be magatok közé készítőnek egy ötletgazdát! Még skype-on sem igazán lehet egy történetet elég jól átadni, nemhogy gyakorikérdéseken...

2016. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-esnek üzenem, hogy ha otthon megkövetelnék az illemet minden téren, akkor majd érdekelné a fiatalokat, mert nem tehetnének mást! - Viszont én is csak humorral feldolgozva tudnám elképzelni ezt a témát.
2016. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert a felnőttek szerintetek nem ilyenek? Én városon élek, van itt mindenféle korosztály, pontosan ugyanolyan mindegyik, szóval ez a fiatal duma kicsit erős. Az emberek ilyenek, nem a fiatalok. Sőt sokszor pont a felnőtteknek nagyobb a szája meg szarnak le mindent, mert hát ők már letették fél életüket és megengedhetik maguknak...


Erre a témára ne építs filmet, mert ismervén az embereket szarrá leszel oltva miatta, mivel a hétköznapi életébe taposol vele a legtöbb embernek és arra ugranak a legjobban.

2016. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,milyen az a minecraft film. Én valamilyen rajzfilmre gondoltam, ahol jól fel lehetne dolgozni humorosan, hogy egyeseknek fogalmuk sincs arról, mi illik és mi nem például étkezésnél, vagy akár csak az utcán, közlekedéskor, olyan apróságokra, hogy jobbra kerüljük ki egymást, aztán sorra összeütközünk... Sorra lehetne venni azokat az illemszabályokat, melyekből ki lehetne hozni valamilyen humoros megoldást. Én elgondolkoznék rajta.
2017. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát....ezekre a válaszokra nem tudok mit mondani 😹 Van saját ötletem is a haverjaimmal beszéltük de más ötleteket is szeretnék szerezni.
2017. jan. 1. 23:49
 9/9 anonim válasza:

Filmet kitalálni sokkal nehezebb mint gondolnád!

Vegyük például a Gumball csodálatos világát. Egy átfogalmazott, tóljátszott társadalom kritika, ezmiatt nem csak a gyerekeket köti le, hanem a felnőtteket is.

Például kitérnek a rajzfilmben az iskola tanításrendszerének rosz dolgaira, a politikára, egyes rajzfilmekben még a rasszizmusra is.

Azt ajánlom csinálj egy két próba filmet amit nem veszel komolyan csak megcsinálod, hogy tudd milyen is ez.

Egyébként kiváncsi vagyok, hogy válaszolsz-e, mert már egy éves a kérdésed. ja és BUÉK

2018. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!