Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a rajzfilmnek?...

Mi a címe ennek a rajzfilmnek? (Nagyon régóta keresem már. )

Figyelt kérdés

Csak a szereplőkre emlékszem:

Pár iskolás kisgyerekről szól, akik együtt bandáznak. Van egy két oldalt összefonott, barna hajú,kilógó fogú, szemüveges és kék ruhás lány. A másik lánynak két oldalt copfban van a fekete haja. Van neki egy piros ruhája, egy fekete dzsekije és egy sárga sapkája (ő volt a kedvencem ><). A főszereplő fiúból annyira emlékszem, hogy baseball sapkát hordott (talán pirosat). A másik fiú magas volt, ducibb, szőke hajú és fehér pólóban járt. A csapatukban volt még egy néger kisfiú, aki kosarazott. Egy barna hajú kisfiú volt a 'besúgó', mindig írogatta a többiek 'bűneit' és ezt el is mondta az egyik tanárnőnek, akitől mindenki félt. Az utolsó akire emlékszem egy hosszú, göndör hajú lány volt, aki mindig hintázott (ilyen szemüveg is volt rajta, mint a pilótákon :D) és szeretett volna átlendülni a 'túloldalra'.

Előre is köszönöm, ha valaki tudja mi a címe és meg is osztja velem! :)))



2016. dec. 28. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Nincs több suli" című mese lesz az, amit keresel. :)
2016. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is a nincs több suli (recess)
2016. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez az!

Hűha, köszönöm szépen, nagyon imádtam ezt a mesét! :DD

2016. dec. 29. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!