Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hair című filmnek van...

A Hair című filmnek van konzervatív, jobboldali jellegű kritikája hivatalosan az interneten?

Figyelt kérdés

Magyar nyelvűt keresnék ha van, de ha nincs más megbirkózok az angollal is :)

Egyébként azért érdekel, hogy van-e mert mostanában észrevettem, hogy idehaza és a világban is egyre inkább a jobboldali szemléletek hódítanak teret. Ennek fényében gondolom az abszolút liberális Hair-t is sokan új megvilágításba kívánják helyezni , felülvizsgálni. Port.hu-n például jó pár komment van ahol elismerik milyen jó film, de egyben hozzáteszik, hogy hosszú távon a hippikorszak elcseszerintette a generációkat.

De ez csak egy példa. Ha már itt tartunk leírhattok néhány személyes gondolatmenetet is, hogy mit gondoltok ti a filmről.

Köszönöm a válaszokat előre is :)



2016. dec. 29. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
google -> hair film kritika
2016. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudok kritikát, de szerintem a filmnek az üzenetére kéne figyelni, (mert van) és nem a hippikről alkotott véleményre. Ha láttad a filmet, szerintem rá se ránts a kritikákra.
2016. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Éljen a hippimentalitás. Kukába a rohadt konzervatívok sznobizmusával és felsőbbségi komplexusával!
2017. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A vietnami haboru, ember. Ma mar egy jobboldali sem gondolja, hogy ertelme volt.
2023. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!