Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOS! Teen Wolf-ban Scott és...

SOS! Teen Wolf-ban Scott és Stiles milyen füvet szív?

Figyelt kérdés
Az első évad első részében vannak utalások, hogy füveznek. De nem biztos. Tud erről vki vmit? Hogy mit szívnak? Vagy szívnak-e egyáltalán?

2016. dec. 29. 19:23
 1/6 Ylyria ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint nem füveznek, Scott asztmás ezért kell neki az inhalátora.

Egyébként milyen utalásokra gondolsz? Mert lehet, hogy én siklottam el valami felett.

2016. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreértettem, csak mert az első részben volt olyan, hogy Scott kérdezi Stiles-tól, hogy hány 'edarát' vett be?- hogy fenn maradjon éjjel. -És erre mondja Stiles: Hogy sokat! Én erre gondoltam igazából. Meg többen is kérdezték Scott-tól, hogy mit tol/szed. Pl az anyja meg az edző.
2016. dec. 29. 22:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Javítom: edera helyett *Adderall
2016. dec. 29. 22:33
 4/6 anonim válasza:
100%
Azért kérdezik tőle, hogy mit szed, mert elkezdenek előjönni a vérfarkas tulajdonságai, és mivel megváltozik a teste, tehát eltűnik az asztmája, így nyilván feltűnik nekik, hogy változik az eddig béna Lacrosse játékos, meg eltűnik az asztmája. Szóval nem drogoznak, te értetted félre.
2016. dec. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És mi van Stiles-szal?

2016. dec. 30. 14:19
 6/6 Ylyria ***** válasza:
100%
Ő sem, az adderall valószínűleg csak poén volt Scott részéről.
2017. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!