Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet, hogy Edward...

Hogy lehet, hogy Edward Norton az Amerikai Históriában ki van gyúrva, a Harcosok Klubjában pedig vékony?

Figyelt kérdés

Az Amerikai História készült el hamarabb,a Harcosok Klubja csak egy évvel utána. Gondolom a szerep miatt.

Egyébként Christian Bale-nek is vannak ilyen átváltozásai. De ez nem megy rá az egészségükre?



2016. dec. 30. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Igen is meg nem is. Nyilván megterhelő, mert hús vér emberek ok is. Viszont mögöttük van minimum egy orvos, dietetikus, személyi edző, es nem "dolgoznak" reggel 8-tol este 6-ig, hogy utána gyúrjanak 1 órácskát, majd főznek éjszaka másnapra... úgy azért elég könnyű ha van 6 hónap ráfutásod egész nap ezzel törődni es meg akkor is jut mondjuk minimum napi 2-4 óra szövegkönyvre es társai....
2016. dec. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez rendben. De Norton 15 kiló izmot szedett fel az Amerikai História miatt,majd egy évvel később a Harcosok Klubjában teljesen vékony a fazon. De ez hogy? Elvégre is az izomból nehezebb fogyni,nem?

Én is anno gyúrtam,eléggé ki voltam vastagodva,már egy jó ideje nem csinálom,de például a váll és hátizmomon még mindig nagyon látszik,hogy gyúrtam rá,pedig az kb másfél éve volt.

Amúgy a Harcosok Klubjában jó,ha 2 kiló izom van rajta.

2016. dec. 30. 03:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Edzőteremben azt szokták mondani, hogy "Egy jó gyógyszerész kérdése az egész".

Rámegy az egészségükre? - Lehet, de kontrollált és rehabilitált állapotokról van szó.

Christian Bale még extrémebben tolta: [link]

2016. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!