Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Assasins Creed filmben csak...

Assasins Creed filmben csak én csalodtam?

Figyelt kérdés
Jobbra számitottam.
2016. dec. 30. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem volt olyan rossz. Igaz, nem ez a legjobb alkotás, amit valaha láttam, de engem abszolút lekötött. Mondjuk rólam tudni kell, hogy szeretem az olyan filmeket, amiken lehet agyalni. Ezen pedig bőven lehetett, mert nem kevés kidolgozatlan szál volt benne. Valószínűleg nem szándékosan írták meg így a sztorit, és elhiszem, hogy sokakat zavar is a dolog, de efelett én szemet tudok hunyni. Igazából sikerült megértenem, hová akarnak kilyukadni a sztorival, és nagyjából a koncepciót is átláttam, bár tény, hogy a forgatókönyvírók ezen a téren nem igazán könnyítették meg a nézők dolgát. Igazából nem voltak nagyon nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban, így csalódni sem nagyon csalódhattam benne. Élvezni élveztem, nekem ennyi pont elég :)
2016. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!