Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire jó sorozat a Barátok...

Mennyire jó sorozat a Barátok közt? Mennyire minőségi?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 22:57
 1/6 anonim válasza:
100%
En szemely szerint imadom. Vannak izgalmas ed nagyon otletes reszek benne de viszont sok kiszamithato es vicces,gagyi resz is van. De mindezek ellenere en szeretem.
2017. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Viccnek is rossz. Imdb értékelését nézd meg.
2017. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mindenkinek mas a velemenye kettes
2017. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ez így van, de ha már valaki sorozatot szeretne elkezdeni, több tucat minőségibb sorozat akad mint a BK, elvégre a kérdés is ez volt.
2017. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem az imdb-t, köszönöm. Igazából nem az ihlette a kérdésemet, hogy sorozatot keresek, hanem megismertem egy spanyol sorozatot, ami Spanyolországban kábé hasonló szintű, olyan értelemben, hogy nagyon közismert, és 20 éve fut lassan. De az egy nagyon szimpatikus sorozatnak tűnik, történelmi hűséggel, társadalmi változások szemléltetésével, egy-két nagyobb színésszel. És én nem nagyon ismerem a Barátok köztöt, csak amennyire bárki, aki sose nézte, de hallott róla. Ismerem azt a nevet, hogy Berényi Miki, meg tudom, melyik lakóházban játszódik, meg egy-két szereplőről tudom, hogy van, és 1-2 epizódot láttam gyerekként. Csak elgondolkodtam, mert Spanyolországban az említett sorozat elég jónak tűnik, pedig ilyen köztévé sugározta, egész ország által nézett valaminek tűnik. Ha jól gondolom.
2017. jan. 1. 23:29
 6/6 anonim válasza:
ÉN szeretem. Maguk a felvételek és a minőség jó.. de mostanában egyre unalmasabb. Nem történik semmi érdekes.
2017. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!