Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy bizonyos filmplakátot...

Egy bizonyos filmplakátot szeretnék beszerezni (egész pontosan a rogue one-ét) hol tudnám ezt megtenni?

Figyelt kérdés

Erről az egyről van szó mindössze: [link]

Neten kerestem de nem találtam sehol lehetőséget,hogy megvegyem.És igen tudom moziknál is lehet próbálkozni elkérni de az elmúlt években hiába mentem oda akkor amikor mondták soha se sikerült azt megszerezni ami kellett volna.



2017. jan. 2. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerintem úgy járnál a legjobban, ha elmennél egy nyomtatással foglalkozó üzletbe, és ott nyomtattatnád ki.

Ha mondjuk A2-ben kinyomtatod vastagabb, strapapíróbb papírra, akkor hosszú évekig lesz egy remek plakátod, kiváló minőségben.

Az ára úgy 5000 ft körül mozogna, de boltban is hasonló körül kapsz ekkora plakátot, gyengébb vékonyabb papíron.

2017. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 oldalú :) Én még az újságosnál vettem. Még találhatsz szerintem ,nem muszáj rendelni :D Nagyon kicsi lyuk lesz a közepén ,mert bele van tűzve. De ha ügyesen veszed ki nem fog látszódni :) [link]
2017. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De nem tudom ,hogy az újságot postázzák ,vagy a tartalmat küldik e-mailben. Bocsi :(
2017. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz de engem mozis plakát érdekelne(egyébként A1-es méretben) és tényleg csak ez az egy darab amit leírásban linkeltem.
2017. jan. 2. 22:20
 5/8 A kérdező kommentje:
És egyébként ha nyomdába megyek akkor gondolom nem úgy működik a dolog hogy bemegyek viszek egy pendriveot és "csókolom kérem ki tudnák nyomtatni ezt"? Ha jól tudom bizonyos rendelt darabszám alatt nem is teljesítenek megbízást.
2017. jan. 2. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem nyomdába kell menned, hanem olyan helyre, ahol foglalkoznak fotó és egyéb dolgok nyomásával, és rendelkeznek megfelelő nyomtatóval. Ilyen hely például Győrben a Varázsceruza.

Egyébként pedig de, ennyi. Persze, megfelelő méretűánek és minőségűnek kell lennie a nyomtatandó képnek, de beviszed egy pendriveon, megmondod mi kell, kinyomják, kifizeted és kész.


A mozis plakátokkal az a helyzet, hogy a dolgozók elviszik a legjobbakat, vy azok ismerősei. Egy ilyen filmnél pedig biztos valaki lefoglalta/megszerezte már magának.

(Van, ahol pénzbe is kerül, hogy elvihesd a plakátot)

2017. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.Az lenne az utolsó kérdésem hogy Budapesten van-e ilyen nyomtatással foglalkozó hely?
2017. jan. 3. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Van, elég sok.


Mondjuk itt van ez: [link]


De van még több is, de nem vagyok ismeretes Pesten.

2017. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!