Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem jó holokauszt...

Mondanátok nekem jó holokauszt témájú filmeket?

Figyelt kérdés

A sorstalanság gyenge színészi alakítás miatt nem tetszett.

A Schindler listája és a Zongorista viszont nagyon tetszettek. Tudnátok mondani jó minőségű holokausztos filmeket?

(A Saul fia nem érdekel.)



2017. jan. 5. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szökés Sobiborból (1987)
2017. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jan. 5. 17:44
 3/8 altrifla válasza:

Ha a téma lehet 1 kicsit is kevésbé komoly, akkor ez az:

Életvonat

2017. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bvbgirl válasza:
Acsíkos pizsamás fiú
2017. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

A Zongorista nekem nagyon erőltetettnek tünt és hosszúnak. Nekem nagyon nem tetszett, Polansky-nak vannak jobb filmjei.

A holokauszt témából készült egy gyenge olasz film, ami nagyon pozitívan próbálja a témát bemutatni: Az élet szép


Btw...ha esetleg érdekel a Hitleri Németországban való iskolák (ebből is inkább a box iskola) akkor ajánlom a Napolát, szerintem nem volt rossz film, és német.

2017. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A holokauszt témából készült egy gyenge olasz film, ami nagyon pozitívan próbálja a témát bemutatni: Az élet szép"

Ha szerinted az a film gyenge, és pozitívan mutatja be a témát, akkor neked sajnos egyáltalán nem sikerült megértened. Javaslom, hogy nézd meg újra, de ezúttal figyelj is oda (meg a kérdezőnek is ajánlom a filmet).

2021. okt. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan régen láttam a filmet, de arra gondoltam, hogy az „élet szép oldalán” keresztül mutatták be a filmet, de a holokausztban semmi szép nem volt. Szomorú a film, természetesen, de nekem az alapötlet nem tetszett. Sokkal jobb filmek vannak a témában.
2021. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arról szól az egész film, hogy az apuka hogyan titkolja el a borzalmakat a fia elől. De a néző ettől még látja az igazságot. Egy dolog van pozitívan bemutatva: az, ahogyan az apuka megvédi a fiát, bármi áron.
2021. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!