Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek jó vagy rossz,...

Szerintetek jó vagy rossz, hogy a "Zsivány Egyes" című filmben az összes főszereplő meghal?

Figyelt kérdés
Én nagyon kiakadtam, eddig az összes Star Wars film végén happy end volt! Ezzel szerintem nagyon elrontották, pedig jó film volt... Egyszerűen nem értem!

2017. jan. 7. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig összességében happy end lett ez, mivel teljesítették a feladatot. Nekem tetszett, katarzist adott.
2017. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 PresidentEvil ***** válasza:
90%
Szerinted jó vagy rossz, hogy mindíg akad valaki, aki mindenféle figyelmeztetés nélkül elmondja, melyik új filmben ki hal meg, mi történik és még csak egy tetves "spoiler" jelzést sem tesz ki, hogy aki még nem látta a filmet, elkerülhesse?
2017. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Már ne is haragudj kérdező, de ennek a filmnek pont ilyennek kellett lennie!


"eddig az összes Star Wars film végén happy end volt"


Ez a kijelentés meg egész egyszerűen nem állja meg a helyét, lásd az 3. és az 5. részt

2017. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez így volt logikus mert azok a szereplők nem voltak benne a 4. részben.
2017. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Én sem örültem neki,hogy meghaltak,de azzal együtt könnyebb feldolgozni,hogy sikeresen teljesítették a küldetést és jobb,hogy izgalmas,szerethető karakterek mentették meg a lázadást nem csak egy-két ismeretlen,szürke valaki,ahogy eddig hittük.

Én amúgy a moziban azon filóztam lehetséges-e,hogy Jyn és Cassian lesznek Rey szülei,de ez ugye nem jött be :)

2017. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt rossz. Számítani lehetett rá.
2017. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Kösz a Spoilert... Idióta...
2017. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem jobb volt ez így, drámaibb lett.

Ja, amúgy tényleg kiírhattad volna, h SPOILER, mert van aki még nem látta.

2017. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Kedves válaszolók akik azt állítják ez spoilerezés. Mivel több mint 3 hete mozikban van már a film szerintem aki akarta megnézte már úgyhogy légszi ne nyavalyogjatok ez miatt. Köszi.
2017. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat, hogy eredeti nyelven szeretek filmeket nézni, a közelemben pedig egyik mozi sem adja eredeti nyelven a filmeket. Ezáltal bármennyire is meg akarom nézni, azért nem utazok fel Pestre, hogy egy film miatt 5-6 ezret kifizessek egy nap alatt és érjek éjfélre haza. Egyébként meg mindegy, hogy 3 hónapos egy film vagy több éves, akkor is spoilerezésnek számít és igenis jelezhetné, hogy ő most elmond valamit a filmből. Eleve úgy kellett volna feltenni a kérdést hogy, "Szerintetek jó vagy rossz, hogy a "Zsivány Egyes" című filmben ez történt?" és akkor amit kérdezni akar azt a kiegészítő helyre írja.
2017. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!