Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rossz hatással vannak egy...

Rossz hatással vannak egy gyerekre (10 éves kora óta nézi, most 15) a BRUTÁLIS horror filmek?

Figyelt kérdés
pl. Mártírok, Motel 1-2-3, Kannibál Holocaust, Salo avagy sodoma 120 napja, szerb film, péntek 13, - és még ehhez hasonlók, stb..?
2017. jan. 8. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyéne válogatja, de nem segíti elő az egészséges lelki fejlődést (nem arról beszélek, hogy sorozatgyilkost nevelne belőle a film!). Szerintem most már mindegy. Ha ennyi idő alatt kárt tett benne a film, szerintem már fokozni nem tudja, ha meg nem, akkor ezután sem fog.


Ezek a filmek nem azért korhatárosak, mert a gyereknek rémálmai lesznek tőle, vagy példát lát bennük, hanem mert fel tud építeni fóbiákat és komplexusokat, szociális problémákat.

2017. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, azért kérdeztem, mert mostanában a családunkban 3-an haltak meg, akik elég közeli hozzátartozóink voltak, és még csak meg sem síratta őket. Meg folyton felnevet az ilyen nagyon durva képeken, pl. gyerek ölése, vagy darabolás stb.. ezért is kérdeztem meg, de szerintem elviszem egy pszichológushoz, mert néha vannak dührohamai is, akkor tör-zúz vagy éppen szétrabolja a kezét. Én ebből következtettem, hogy az ilyesmi filmek elég rossz hatással lehettek rá, és ez miatt ilyen.. lehetséges?
2017. jan. 8. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, amennyire egy nem pszichológus azt meg tudja mondani, lehet kapcsolat a kettő között. Legalábbis ami az érzéketlenséget illeti. A dürohamok és a többi simán kijöhet hétköznapi szar nevelésből is, amire nagy az esély, ha tucatszám fogyaszthatta 10 évesen a fent felsorolt filmeket. Mert főleg a Kannibál Holocaust és a Salo olyan filmek, amiken még egy egészségesen szocializált érett felnőtt is kényelmetlenül érzi magát.
2017. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,12 éves koromban kezdtem el horrort nézni,a legdurvábbakkal. Kb 15 éves koromig néztem..(addig tartott ez a jajj de menő hogy horrort nézek korszakom) igazából nem lett semmi bajom, volt mikor picit beparáztam és ennyi. Jelenleg 18 vagyok, utálom a horrorokat. Tavaly egyedül a démonok közt 2 láttam de hát az már egy hulladék, csak próbáltak mindent összevegyíteni és csak már nevettünk mikor a keresztek megfordultak a falon:D
2017. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nem lesz semmi baja sem, mert mosolyogni, sírni SOHA, SEMMIÉRT nem szokott, és ez aggaszt a legjobban, mostanában mondja, hogy hangokat hall és, hogy lát is néha árnyat (egyre sűrűbben).
2017. jan. 8. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:

A péntek13 egyátalán nem durva ezekhez képest de egyébként se. Én13 éves vagyok és rengeteg horrort láttam.De a durvákat annyira nem szeretem inkább az ijesztőket. De durvákbóláttam pld: motel 1-2-3

Mártírok

Szer film

Radírfej

Regoreitated sacrifici

Fűrészind a 7 rész

Balta

Haláloskitérő 6 rész

Trxasi láncfűrészes több része

Sziklák vére

2017. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja tényleg

Hullajó és ichi the killer ki maradt.

2017. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég valószínű hogy a horrorfilmek + a rossz nevelés tette ilyenné.
2017. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!