Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a vaksötét vége? SPOILER

Mi volt a vaksötét vége? SPOILER

Figyelt kérdés
Odáig láttam hogy a vak elkapja a főszereplő csajt, és eltemeti a lánya gyilkosát valaki leírná nekem mi volt utána?

2017. jan. 10. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem akarod vegig nenzi??? Meg van eselyed nem megtudni a veget..



Fu.. Szoval addig lattad, hogy bebetonozza szegeny csajt.. Namost nem tudom mar hogy mi koveti ezt a jelenetet..

Elkapta ugye a csajt.. Oda viszi a lanyt ahol a masik volt, a lanya gyilkosa, es kikotozi meg minden, a csaj meg felebred kozbe.. Es ott jarkal az ember, ugykodik a csaj meg pdobal kiszabadulni. A csavo meg kobe beszel, hogy elengedte volna, es az apanak a lanya a legfontosabb, erre kovagja a csaj nadragjat a nunijanal, erre a csaj elkeud ficanklni, mert fel, mondogatja hogy ne ne, a csavo meg hogy nem szamit meheroszakolasnak, es elovesz egy ilyen tubust amibe benne van a spermaja.. Es mondja neki hogy 9 honap es mehet haza.. Mar nyomna bele, mar majdnem oda er, amikor...... Buuuummmmm Megjelenki a srac akirol azt hittuk leszurta(tudod fent verekedtek es szetverte a sracot es annyit latunk, hogy bele szur asszem egy sovenyvagot) szoval megjelenik a srac, leuti a csavot es kiszabaditja a csajt.. A lany pedig mergebe belerug es a szajaba nyomja a tubus spermat(na az egy eleg undi resz) aztan mondja az oreg hogy menjenek, megszereztek amit akarnak(penz) takarodjanak el innen.. Oke felmennek.. Sracnal van a kulcscsomo.. Elkezdni nyitogatni a zarakat, kinyitotta az osszeset........ Bummm, elgordul a pisztoly.. A vak faszi lelotte a sracot.. A csajt lesokkolja.. De kiszalad a hazbol.. Megall elotte.. Utana "nez" a vak csavo es mondja a csaj, ide mar nem tud utanam jonni, erre megjelenik a kutya es elkezdi uldozni a csajt, menekul a csaj.. Eleri a kocsit es bezarja az ajtot.. A kutya meg szepen varja hogy jojjon a gazdi, a csaj kivan, mert nincs ott a kulcs es nem tud elmenekulni, de kieszel valamit es csapdaba csalja a kutyat, beengedi a kocsiba hatul a csomitsrtoba aztan bezarja(mindegy nem tudom leiirni) aztan huh.. Vege.. Csaj kiesik a kocsibol, menne el, erre nem megjelenik a vak faszi?.... Elkapja.. Es az a jelenet van ami a legelejen tudod.. Amikor a csajt huzza a csavoi.. Na hat igy kerulunk ahhoz a jelenethez. Visszamasznak a hazba.. Ott fekszik a csaj a fiu nellett es sir.. Mire meglatja azt a tavkapcdolot amivel be lehet inditani a riasztot.. Sikerul bekapcsolnak erre a vak twljesen bekattan mert nem hall semmit, ugye csak azt tud, a csaj pedig szepen szetbasdza minden iranybol.. Nem emlekszem hogy hogyan de a csaj valahogy lerugja a pincebe.. Jo oke.. Kimenekul a hazbol a penzzel es jonnek a rendorok de pont elfut...

De akkor hirtelen megjelenik az a kicseszett kutya.. Hah vicceltem ez mar kamu, de tenyleg annyi ilyen van a filmben hogy nem lehetett kihagyni 😅😅😅

Na a csaj a hugaval varja hogy mehessenek a tengerpartos helyre es a csaj latja a hiradoban, hogy "betortek a vak veteranhoz, megolte tamadoit, nem vittek el semmit" ergo a csavo nem tett feljelentest, mert hat neki is kiderultek volna a dolgai.. Asszem ennyi.. Olyan befejezes hogy lehessen 2.resz..


Elnezest a helyesirasert, illetve lehet hogy nehany jelenetet kisse pontatlanul es kihagyva irtam le😅 probaltam reszletes lenni.. Mindenkeppen nezd meg a veget.

2017. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen szuper vagy :)
2017. jan. 12. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!