Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hobbit 2-ben mit keres...

A Hobbit 2-ben mit keres tóvárosban egy afroamerikai statiszta?

Figyelt kérdés

amikor Thorin szónokol a város lakói előtt, a tömegben többször észrevehető egy fekete asszony. Mondjuk csak második megtekintés után vettem észre, de egyből "kidobott" a filmből.

A Gyűrűk Urában egy sincs! Ide miért kellett beletenni?



2017. jan. 13. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Rasszista...
2017. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na ez a baj a mai liberális világgal. Ha én azt mondom, hogy nem illik bele egy történetbe egy fekete ember, akkor már rasszista vagyok. Jó tudni.


Egyébként tuti, hogy csak valami új törvény miatt van benne. Gondolom Peter Jacksonék pont kicentizték, hogy mit ír elő a törvény, mennyi kockán kell szerepelnie....

2017. jan. 13. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán élhetnek Ardán is színesbőrű emberek, ki tudja, akár a haradiak közül, vagy még keletebbre, még délebbre, amikről nem igazán van leírás. Aztán valahogy odakeveredett, ennyi. Nem értem, ha pl Taurielen nem akadtál ki, miért egy random fekete statisztán.
2017. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem akadtam ki? Szerintem is hülyeség volt beleszőni a karaktert a filmbe, ráadásul a zsugorított ember-szerű törpével való szerelmi szál is gáz. De a kérdés nem erről szólt.
2017. jan. 13. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább arra akartam utalni, hogy sokkal nagyobb hibái is vannak a filmnek, mint, hogy egy jelentéktelen statisztán akadjunk fent. És mint említettem, előfordulhat, hogy éltek színesbőrűek is ott, attól, hogy a könyv épp nem említette.
2017. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Rhún-vidéket és Tóvárost is érinti ugyanaz a folyó, amelyiken például a dorwinioni borokat hajóztatták le Thranduilhoz. Szerintem elképzelhető, hogy a sötét bőrű rhúni volt, vagy akár még távolabbi területekről való, aki ezen a folyón hajózott le. A keletlakókról nem sokat tudni, pláne a bőrszínüket.
2017. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!