Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Transformers Prime: Predacons...

Transformers Prime: Predacons Rising - Megatron?

Figyelt kérdés

Fura módon a nagy részét értettem, de hogy mi lett megatron hullájával, azt már kevésbé...

No meg hogy Unicron hogy a frászba ment bele Megatronunk testébe, ha az már amúgy is halott volt, és Unicron meg a föld magja??? Értetlenül állok eme fil emőtt, pedig 2-szer is végignéztem a sorozatot.



2017. jan. 13. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megatron sokszor belőtte magát sötét energonnal, ami Unicron vére, azaz Unicron ott keringett az ereiben. Mikor Megatront Bumblebee megölte, lezuhant a Földre, de a tengerbe esett, ezért nem roncsolódott annyira a teste. Aztán Unicron átültette a saját tudatát a Föld magjából Megatron testébe, és ezzel meg a saját vérével képes volt feléleszteni és uralma alá hajtani.
2017. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Unicron, miután Primus a 13 Prime segítségével legyőzte, eltűnt. Mivel elég nagy volt, a gravitációs mezejének hála elég sok minden gyűlt köre. Így létre jött a Föld. Mivel Megatron ereiben sötét energon volt, kapcsolatban volt Unicronnal, és halála után nem tudott csatlakozni az Örök Szikrához. Unicron mivel elég pipa volt, mert alig ébredt fel a sztázisból, Optimus megakadályozta terveit, fogott az alkalmon, és mivel Megatron testében már úgyis volt sötét energon, feltámasztotta, de ott volt a tudatában és ő parancsolt neki (akár egy démon). Unicront végül elzárták, Megatron teste működőképesen maradt, és már nem is parancsolhatott neki Unicron. Megatron már megtudta, hogy milyen elnyomva lenni és száműzte magát Cybertonról.
2017. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Ezer köszi. Bár Megatront nem értem. Optimusz szerintem adott volna neki még egy esélyt. (bár ki tudja)
2017. jan. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!